.

.

Одлична цена
Моден Мини Кристал Гитара Пенкало Диск 8G Музички Инструмент USB Флеш Диск Подарок 16G Pendant Украси USB Диск, У Диск

Моден Мини Кристал Гитара Пенкало Диск 8G Музички Инструмент USB Флеш Диск Подарок 16G Pendant Украси USB Диск, У

DEN 172.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Бренд Име:
Temtacin
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
20g
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
Ѓердан,Гитара
Број На Модел На:
s-серија
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Производи во категоријата