.

.

Одлична цена
Доволно Реално 8GB 16GB 32GB Злато Бар Метал PENDRIVE 3.0 Флеш USB Memory Stick Картичка USB Диск 64GB 128GB 256GB 1TB 2TB Подарок

Доволно Реално 8GB 16GB 32GB Злато Бар Метал PENDRIVE 3.0 Флеш USB Memory Stick Картичка USB Диск 64GB 128GB

DEN 172.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
77g
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
USB Драјв
Материјал:
Метал
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
USB Драјв
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
USB Драјв
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина
Производи во категоријата