.

.

Одлична цена
Брза Испорака Usb Накит Флеш Диск 64GB Usb 3.0 Пенкало Диск 1TB 2TB 32gb Pendrive 3.0 Memory Stick 16GB 8GB Ѓердан Синџир Подарок

Брза Испорака Usb Накит Флеш Диск 64GB Usb 3.0 Пенкало Диск 1TB 2TB 32gb Pendrive 3.0 Memory Stick 16GB 8GB Ѓердан

DEN 188.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
боја:
Сина, Розова, Сребро, Злато
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
30g
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
pendrive 3.0
Материјал:
Кристално
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
pendrive 3.0
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
pendrive 3.0
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина
Производи во категоријата