.

.

Одлична цена
Накит Мини USB Stick 2.0 Pendrive 512 GB USB Флеш Диск 1TB 2TB Реалниот Капацитет на Кристал Pendrive 64GB/8GB/16GB/32GB Девојка Подарок

Накит Мини USB Stick 2.0 Pendrive 512 GB USB Флеш Диск 1TB 2TB Реалниот Капацитет на Кристал Pendrive 64GB/8GB/16GB/32GB

DEN 176.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
боја:
Сина, Розова, Сребро, Злато
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
28g
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
Pendrive 512 GB
Материјал:
Кристално
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
Pendrive 512 GB
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
Pendrive 512 GB
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина
Производи во категоријата