.

.

Одлична цена
2018 3D Цртан филм Кадифен Деца Ранци градинка Schoolbag Животинско Деца Ранец Децата Училишни Торби Девојки и Момчиња Ранци

2018 3D Цртан филм Кадифен Деца Ранци градинка Schoolbag Животинско Деца Ранец Децата Училишни Торби Девојки и Момчиња

DEN 331.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
0.17kg
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Ширина:
11cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Кадифен
Пол:
Момчиња
Објектот Висина:
27cm
Бренд Име:
BOSEVEV
Број На Модел На:
sp002
Објектот Должина:
24cm
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
погодни за возраста:
2-4years стари
Тип На Објект:
Училиште Кеси
Ранец Употреба:
Shcool ранец
Стил:
студентот ранец
Објектот tpyle:
Секојдневно Ранец,студент училиште
Се однесува на училишниот период:
Градинка училиште
suitbale за:
грицки,играчки,бонбони
Пол:
Момчиња,Девојки
Големина:
27*24*11cm
Производи во категоријата