.

.

Одлична цена
5pcs/set корејската верзија Смајли изразување ранци Платно Училиште торба за тинејџерски девојки Жените секојдневен туристички ранец Торба

5pcs/set корејската верзија Смајли изразување ранци Платно Училиште торба за тинејџерски девојки Жените секојдневен

DEN 781.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
YK-Leik
Објектот Тежина:
0.8kg
Главен Материјал:
Платно
Број На Модел На:
8587655
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
14cm
Пол:
Девојки
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
43cm
Материјал Состав:
Платно
Производи во категоријата