.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот Симпатична делфин Обичај Туш Завеса ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА Водоотпорен Материјал Туш Завеса за Бања SQ0427-LQB2

Бесплатен Превозот Симпатична делфин Обичај Туш Завеса ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА Водоотпорен Материјал Туш Завеса за Бања

DEN 815.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
60X72inch, 66X72inch, 60X79inch, 66X79inch, 72X72inch, 72X79inch
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Повеќе
Шема:
Шарени
Бренд Име:
shunqian
Лист Големина:
Висока, Широк
Производи во категоријата