.

.

Одлична цена
Бели Дрвени Прозорец Palm Beach Туш Завеса Бања Декоративни

Бели Дрвени Прозорец Palm Beach Туш Завеса Бања Декоративни

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
180x200cm, 180x180cm, 160x180cm, 150x180cm, 120x180cm, 90x180cm
Бренд Име:
HommomH
Стил:
Модерна
Шема:
Растенијата
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
T0005
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата