.

.

Одлична цена
ORENBO Заштеда на Вода Туш Главата високо под Притисок 300 дупка ABS Хром Рачни Бања Вода Бустер 3 поставува Бесплатен превозот

ORENBO Заштеда на Вода Туш Главата високо под Притисок 300 дупка ABS Хром Рачни Бања Вода Бустер 3 поставува Бесплатен

DEN 223.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ГЛОБУС-300K
Туш форма:
Плоштад
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Работна температура:
1°C-90°C
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вода Под Притисок:
0.2 Mpa-0.8 Mpa
боја:
Сребро.
Материјал:
ABS Пластика
Додаток 1:
1.5 М ' Рѓосувачки Челик Црева
Додаток 2:
Ѕидот Заградата