.

.

Одлична цена
Бања Црн Туш Постави Ѕид Монтирани Керамички Када Рака Туш Солидна Месинг Црна Бронза Туш Миксер Кран ZR038

Бања Црн Туш Постави Ѕид Монтирани Керамички Када Рака Туш Солидна Месинг Црна Бронза Туш Миксер Кран ZR038

DEN 1920.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Бања & Туш Чешми
Бренд Име:
GIZERO
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Големина:
201-300mm
Број на Рачки:
Една Рачка
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
ZR038
Функција:
Ладна и Топла
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Стил:
Класичен
Површински Третман:
црн финиш
Производи во категоријата