.

.

Одлична цена
3 тркала Dollies камера лизгачот dolly YELANGU L4 dslr фото Електрични Песна Лизгачот Видео Макара Возен Dolly Автомобил Далечински Управувач MAX 3kg

3 тркала Dollies камера лизгачот dolly YELANGU L4 dslr фото Електрични Песна Лизгачот Видео Макара Возен Dolly Автомобил

DEN 1947.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
камерата лизгачот dolly
Тип:
Професионални Tripod
Бренд Име:
YELANGU
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Видео Камерата
Тежина (g):
416
Производи во категоријата