.

.

Одлична цена
За Gopro 2 парчиња Висок Квалитет Замена Завртки Палецот Завртки Поправка Делови Поддржува Go Pro 3-Начин Стисок на Раката Tripod Mayitr

За Gopro 2 парчиња Висок Квалитет Замена Завртки Палецот Завртки Поправка Делови Поддржува Go Pro 3-Начин Стисок на

DEN 51.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Професионални Tripod
Тежина (g):
15
Употреба:
Дигитална Камера
Број На Модел На:
3 начин Tripod Палецот Завртка
Бренд Име:
Mayitr
Пакет:
Yes
Материјал:
Пластични+ Метал
Производи во категоријата