.

.

Одлична цена
PULUZ Алуминиум Легура Панорамски 360 степени Индексирање Rotator Топката Главата со Брзо Ослободување Плоча за Камерата Tripod Глава

PULUZ Алуминиум Легура Панорамски 360 степени Индексирање Rotator Топката Главата со Брзо Ослободување Плоча за Камерата

DEN 1275.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
PU3510
Материјал:
Алуминиум легура
Производи во категоријата