.

.

Одлична цена
ONEMIX Жена Водење Чевли За Жени Дише Спортски Тренери Пурпурна Zapatillas Спортски Чевли Отворено Одење Патики Слободни

ONEMIX Жена Водење Чевли За Жени Дише Спортски Тренери Пурпурна Zapatillas Спортски Чевли Отворено Одење Патики Слободни

DEN 1728.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6.5, 7, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Fall2015
Технологија:
ForMotion
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
onemix
Затворање Тип:
Лизга-На
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
ONEMIX 1152
Функција:
стабилност
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Outsole Материјал:
Гума
Применливи место:
Отворено Тревник
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
боја:
Мулти Кафена И Бела Темно Сина, Пурпурна Морнарица
Пол:
Женска Womans Жените Жената Дами Студентите Девојки Возрасни Женски Mujer
Функција:
Удобно Против пролизгување Класичен Мода Лесни Боса
Големина:
35 36 37 38 39 40
Стил:
Неформални обувки Салата Крст-тренер Тенис Бесни Ankel
Функција два:
Спорт Убаво Забава Џогирање Брзо Дише
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Време:
2 3 4 5 6 7
Функција три:
Трговија на големо и Мало ОЕМ
Повод:
Партиски Состанок Кошарка Датира Патување Се Кандидира Јога
Производи во категоријата