.

.

Одлична цена
PULODA Едноставно Мода се Чувствува Чанта за Жените Дама Сива Tote кеси C008

PULODA Едноставно Мода се Чувствува Чанта за Жените Дама Сива Tote кеси C008

DEN 352.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Надворешноста:
Никој
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Број На Модел На:
C008
Обвивка Материјал:
Чувствував
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Чувствував
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Внатрешни работи:
Не Џеб
Декорација:
Никој
Производи во категоријата