.

.

Одлична цена
Нови Пристигне! 9 Првенство Кифла Пусти Торта Силиконски Калап Nonstick Bakeware Семејство DIY Печење Алатки Торта Мувла

Нови Пристигне! 9 Првенство Кифла Пусти Торта Силиконски Калап Nonstick Bakeware Семејство DIY Печење Алатки Торта

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
1000926
Производи во категоријата