.

.

Одлична цена
Луксузни Чанти Форма На Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Рачно Изработени Алатки Сапун Чоколадни Бонбони Одлуки Мувла

Луксузни Чанти Форма На Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Рачно Изработени Алатки Сапун Чоколадни Бонбони Одлуки

DEN 125.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
GBhouse
Број На Модел На:
F1290
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
мувла големина:
7.7 x 6.1 x 2.5 cm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
6.4 x 5.2 x 2,2 см
Производи во категоријата