.

.

Одлична цена
18 дури и коските бисквит мувла механизам сапун мувла чоколадо мувла желе пудинг

18 дури и коските бисквит мувла механизам сапун мувла чоколадо мувла желе пудинг

DEN 91.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
KENMTY
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производи во категоријата