.

.

Одлична цена
Нови Пристигне 3Pcs/Set Снегулка Фондан Торта Декорирање Клипот Шеќер занает Мувла Машина Алатки Bakeware Алатки

Нови Пристигне 3Pcs/Set Снегулка Фондан Торта Декорирање Клипот Шеќер занает Мувла Машина Алатки Bakeware Алатки

DEN 2232.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
торта мувла
Производи во категоријата