.

.

Одлична цена
Мини Клуч Форма Чоколадно Колаче Бисквит Калапи за Печење,Апстракт график Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки за Директна Продажба

Мини Клуч Форма Чоколадно Колаче Бисквит Калапи за Печење,Апстракт график Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки за

DEN 24.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
sswss
Број На Модел На:
H120
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
облик:
Неправилната Форма
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Евтина И Еколошка Трајни
Карактеристика 2:
торта декорирање алатки
функција 3:
печење алатки за колачи
карактеристика 4:
Мини Торта Бисквит Cookie Моделирање Алатка
Карактеристика 5:
Мини Суши Овошје И Друга Храна, Моделирање На Алати
Механизација:
Прирачник За Производство
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата