.

.

Одлична цена
3D Силиконски Калап за Печење Алатки За Леб, Колачи, Чоколадо Пусти Сирење Chiffon Пан Љубов Срцето Замокот Форма

3D Силиконски Калап за Печење Алатки За Леб, Колачи, Чоколадо Пусти Сирење Chiffon Пан Љубов Срцето Замокот Форма

DEN 188.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
WIILII
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2030
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
Мувла Форма:
Љубов Срцето Замокот Дизајн Силиконски Калап
Мувла материјал :
Hight квалитет безбедно не-стап храна одделение силиконски
Мувла Употреба:
печка,фрижидер,ладилник,микробранова печка,steamer
Мувла Функција:
Леб Пусти Кукла Cornbread
Силиконски Калап На Температура Безбедно:
Од -40 до +446 степени Целзиусови
Тип Мувла :
Флексибилни и не-стап
Додатоци Се Вклучени:
1 x Печење Мувла
Производи во категоријата