.

.

Одлична цена
Mijiang Hydrangea Цвет Торта Машина Slicer Поставите Фондан DIY Печење Тесто Алатки Торта Декорација Калапи Confeitaria Bakeware A382

Mijiang Hydrangea Цвет Торта Машина Slicer Поставите Фондан DIY Печење Тесто Алатки Торта Декорација Калапи Confeitaria

DEN 68.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Готвење Алатки A382
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
торта машина
Големина:
5.7cm*4.5cm*3cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Cozinha Confeitaria
дизајн:
метал торта мувла
Повод:
кујнски прибор
Обликот:
hydrangea цвет
Функција:
Чоколадна Торта Декорирање
Тежина:
30g/set
Производи во категоријата