.

.

Одлична цена
1PCS Божиќ венец во Облик на Фондан Торта Силикони Чоколадо Мувла Sugarcraft за Печење торта декорирање алатка кујна Додаток

1PCS Божиќ венец во Облик на Фондан Торта Силикони Чоколадо Мувла Sugarcraft за Печење торта декорирање алатка кујна

DEN 74.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производи во категоријата