.

.

Одлична цена
QuickDone Креативни Силикони Палачинка Создателот 4 Мрежи Јајце Алатки Змија Торта Калапи Фантастична Лесно Прстен Создателот Совршен Bakewares AKC6004

QuickDone Креативни Силикони Палачинка Создателот 4 Мрежи Јајце Алатки Змија Торта Калапи Фантастична Лесно Прстен

DEN 88.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
quickdone
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
AKC6004
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Производи во категоријата