.

.

Одлична цена
Торта декорирање 6 дупка Цилиндар мус торта силиконски калап тесто украсување Кифла Чаша пудинг чоколадо мувла бесплатен превозот

Торта декорирање 6 дупка Цилиндар мус торта силиконски калап тесто украсување Кифла Чаша пудинг чоколадо мувла бесплатен

DEN 190.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
DL025
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
храна одделение силиконски
Обликот:
Цилиндар,Кифла Првенство
Тип:
торта материјали,торта тави
Погоден за:
Торта,Леб,Косата,чоколадо,Желе
Функција:
Да се направи сладолед .сапун. свеќи.isomalt
Предности:
Не-стап слој,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Микробранова Безбедно Фурна Безбедно Замрзнувач Безбедно машина за миење Садови безбедно
Температура:
-40℃--- 240℃
Количина:
1pcs
Пакување:
oppbag
Производи во категоријата