.

.

Одлична цена
Електричен напон 220V 2000W Топлина Пиштол алат Прилагодливи Дигитален дисплеј Температура Топол Воздух Пиштол со 4 Додатоци

Електричен напон 220V 2000W Топлина Пиштол алат Прилагодливи Дигитален дисплеј Температура Топол Воздух Пиштол со

DEN 1293.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Функција:
Температурата Прилагодливи,Кул / Топол Воздух,Температура Дигитален Дисплеј
Номинална Излезна Моќност:
2000W
Тежина:
0.85KG
DIY Материјали:
Електрични
Волумен На Воздух:
250-500L/MIN
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ANTOOTAN
Номинална Напон:
220v
Не-Оптоварување Брзина:
6800rpm
Број На Модел На:
KJ620BLCD
Температура:
100-650 Степен Centigrade
Температурата Тип:
Температурата Дигитална контрола
thermoregulator:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.85kg (1.87lb.)
Пакет Големина:
20cm x 5cm x 5cm (7.87in x 1.97in x 1.97in)
Производи во категоријата