.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 2017 Рок biker Сите Елементи 3.0 Duffel Торба Водоотпорен Мотоцикл MX АТВ Патување Црна/Сива

Бесплатен превозот 2017 Рок biker Сите Елементи 3.0 Duffel Торба Водоотпорен Мотоцикл MX АТВ Патување Црна/Сива

DEN 791.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
12cm
Материјал Тип:
Водоотпорен
Објектот Висина:
12cm
Тип На Објект:
Топ Случаи
Објектот Должина:
24cm
Бренд Име:
РОК BIKER
Објектот Ширина:
12cm
Име На Модел:
РС-06
Објектот Тежина:
0.6kg
Специјални Функции:
duffel торба