.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот кристал конектор 10PCS (РК-33)

Бесплатен превозот кристал конектор 10PCS (РК-33)

DEN 232.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Кристал
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Кеси
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
РК-33
Бренд Име:
BlingSupply
is_customized:
Yes
Производи во категоријата