.

.

Одлична цена
1 Сет Crisscross Прилагодливи Кревет Опремени Лист Ремени Подвезици Gripper Носителот Fastener Клипови Clippers Комплет LXY9 DE1717

1 Сет Crisscross Прилагодливи Кревет Опремени Лист Ремени Подвезици Gripper Носителот Fastener Клипови Clippers Комплет

DEN 184.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Токи
Бренд Име:
Frequeback
Употреба:
Чевли,Ремени,Торби,Облека
Техника:
Обложени
Број На Модел На:
109253
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тока Тип:
Клипот Токи
Обликот:
Лента
Функција:
лист подвезици за Полнење
Материјал:
Метал
Декорација:
Како што е прикажано
Тип:
109253DE1717
Тип На Објект:
лист подвезици за Полнење
Материјал:
Метал+ Chinlon Еластична Бенд
Количина:
1 сет
Вертикална Max Должина:
240cm/ 94.49 нозе
Хоризонтална Max Должина:
200cm/ 78.74 нозе
боја:
бела ,црна
Стил:
Мулти-функционални Прилагодливи,Висок квалитет
Производи во категоријата