.

.

Одлична цена
2017New 50Pcs Плоштадот/Круг Бисер Тока Лизгачот за Свадба декорација или DIY коса додатоци ZJ313-ZJ315

2017New 50Pcs Плоштадот/Круг Бисер Тока Лизгачот за Свадба декорација или DIY коса додатоци ZJ313-ZJ315

DEN 340.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Токи
Функција:
Тока
Број На Модел На:
ZJ313-ZJ315
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Материјал:
Rhinestones
Бренд Име:
Engood
Обликот:
Станот
Тока Тип:
Прстени
Производи во категоријата