.

.

Одлична цена
Луксузна 3D Шарени Орел Појас Тока Со Емајл Pewter Заврши Отстранлив Појас Тока Мажите Роденден Подароци

Луксузна 3D Шарени Орел Појас Тока Со Емајл Pewter Заврши Отстранлив Појас Тока Мажите Роденден Подароци

DEN 247.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
Y-327
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Обликот:
був
Тока Тип:
Pin-Токи
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Тежина:
99g
Материјал:
Цинк Легура
позлата:
АНТИЧКИ-PEWTER
Големина:
128*54mm
Производи во категоријата