.

.

Одлична цена
50pcs/многу DIY за Куче Јака 2.5 cm Везана Багаж за Шиење рачно изработени рачно копчиња D Прстен полу прстен Тока додатоци 4colors

50pcs/многу DIY за Куче Јака 2.5 cm Везана Багаж за Шиење рачно изработени рачно копчиња D Прстен полу прстен Тока

DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
25mm
Тип На Производ:
Токи
Употреба:
Облека,Ремени,Торби
Број На Модел На:
DK-006,DK-007,DK-008,DK-009
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Обликот:
Месечината
Функција:
DIY за Куче Јака
Декорација:
врска
Име на производ:
d прстен
Ефект:
поврзете се
Боја:
црна, пиштол црна, сребрена, златна
Големина:
2.5CM
Ако имало било инвентар:
Yes
Времето за испорака:
Еден ден
Материјал:
Цинк Легура
Тежина:
6g
Пакување:
OPP вреќа
превозот метод:
Кина пост
Производи во категоријата