.

.

Одлична цена
10pcs 58x40mm Овална двојно кристал прстен кристал слајд тока стол sash Сребрена тока на Ѕвонење За DIY Browbands Свадба Бански

10pcs 58x40mm Овална двојно кристал прстен кристал слајд тока стол sash Сребрена тока на Ѕвонење За DIY Browbands

DEN 479.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
10 pieces, 100 pieces
Тип На Производ:
Токи
Бренд Име:
GGSA
Обликот:
овална
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Без Никел
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BBK20580F
позлата:
Сребро.
Камен големина:
SS12 (3мм)
Ред:
Двојно редови
камен боја:
Јасно
Суровини:
Кристал првенство синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
58x45mm
Производи во категоријата