.

.

Одлична цена
билатерални симетрич-ност светло зелена цвет везови чипка ткаенина венчаница Tulle Здолниште Материјал ткаенини за крпеница

билатерални симетрич-ност светло зелена цвет везови чипка ткаенина венчаница Tulle Здолниште Материјал ткаенини за

DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZHONGYIJIATIMELY
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
130cm
Стил:
Жакард
Велур Ткаенина Тип:
--
Тип:
--
Nonwoven Техника:
--
Плетени Тип:
--
Производи во категоријата