.

.

Одлична цена
БЛОК EMF Униформа Слој, Употреба Ткаенина За Оклопна

БЛОК EMF Униформа Слој, Употреба Ткаенина За Оклопна

DEN 11760.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
БЛОК EMF
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Unbleached
Велур Ткаенина Тип:
.
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
108cm
Тип:
Никел Бакар обложени
Плетени Тип:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Никел Бакар обложени
Материјал:
Никел Бакар обложени
Производи во категоријата