.

.

Одлична цена
Нови пристигнување 100*135cm печатени пустински кактус лен ткаенини од метар DIY шиење тапацир дома декор лен ткаенини

Нови пристигнување 100*135cm печатени пустински кактус лен ткаенини од метар DIY шиење тапацир дома декор лен ткаенини

DEN 405.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Функција:
Абразија-Отпорен На
Бренд Име:
buulqo
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Ширина:
135cm
Производи во категоријата