.

.

Одлична цена
добар изглед 3d цвет булчински чипка ткаенина супер квалитет JRB-1118 везени чипка ткаенина со круг круг за убаво да се облекува

добар изглед 3d цвет булчински чипка ткаенина супер квалитет JRB-1118 везени чипка ткаенина со круг круг за убаво

DEN 3400.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
120cm-130cm
Плетени Тип:
weft
Шема:
Извезена
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
slub
Тип:
чипка ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Производи во категоријата