.

.

Одлична цена
1 Метар 140cm Ширина Чувствува Лен Памучна Ткаенина Чиста Боја DIY Крпа за Фустан за Шиење Облека Комбинација Занаети Кукли Tablecloth

1 Метар 140cm Ширина Чувствува Лен Памучна Ткаенина Чиста Боја DIY Крпа за Фустан за Шиење Облека Комбинација Занаети

DEN 428.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
170505015
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Dobby
Материјал:
100% Полиестер
Производи во категоријата