.

.

Одлична цена
LIULANZHI црна riche getzner brode getzner riche ткаенина памук bazin ткаенина африкански tissu со монистра со 2yards нето чипка PB06

LIULANZHI црна riche getzner brode getzner riche ткаенина памук bazin ткаенина африкански tissu со монистра со 2yards

DEN 1297.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Шема:
Batik
Бренд Име:
LIULANZHI
Техника:
Ткаени
Плетени Тип:
Tricot
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Ширина:
51-52
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
occation:
партија, свадба и обично се користат
Големина:
7 yards/lot
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Објектот:
riche ткаенина
Производот:
bazin ткаенина
Тип:
brode getzner riche ткаенина
Точка име :
африкански tissu
Име на производ:
bazin riche
Ткаенина Тип:
riche getzner
боја:
црна...
Производи во категоријата