.

.

Одлична цена
Висок квалитет 2 парчиња 20*20cm Глеѓ возраст Рака Обоена Памук, Лен Ткаенини Diy Шиење Занает Комбинација Ткаенина Ткаенина за платно

Висок квалитет 2 парчиња 20*20cm Глеѓ возраст Рака Обоена Памук, Лен Ткаенини Diy Шиење Занает Комбинација Ткаенина

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Ширина:
20cm
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
како слики
Тип:
како слики
Плетени Тип:
како слики
Големина:
20x20cm
Пакување:
3Pcs/set
Производи во категоријата
DEN 667.44