.

.

Одлична цена
Портокал Chiffon Ткаенина Чиста Булчински Венчаница Поставата Ткаенина Здолниште 60 Широк 5 Метри По Многу Бесплатен Превозот

Портокал Chiffon Ткаенина Чиста Булчински Венчаница Поставата Ткаенина Здолниште 60 Широк 5 Метри По Многу Бесплатен

DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Техника:
Nonwoven
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-Бактерии
Ширина:
150cm
Бренд Име:
Златна Зајакот
Тип:
Ткаенини
Производи во категоријата
DEN 667.44 -86 %