.

.

Одлична цена
Со Виолетова двострано Поларните Руно Ткаенина анти-pilling Дуксери Ќебиња Поставата Ткаенина ПРОДАВА ОД ДВОРОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Со Виолетова двострано Поларните Руно Ткаенина анти-pilling Дуксери Ќебиња Поставата Ткаенина ПРОДАВА ОД ДВОРОТ БЕСПЛАТЕН

DEN 343.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Анти-Бактерии
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Бренд Име:
Златна Зајакот
Тип:
Ткаенини
Производи во категоријата