.

.

Одлична цена
Сива Памук Полиестер Velour Поврзана Ткаенина Луксузен дете Носат Супер Меки Екстра Кадифен Еластичен 60 Широк Продава Од Дворот

Сива Памук Полиестер Velour Поврзана Ткаенина Луксузен дете Носат Супер Меки Екстра Кадифен Еластичен 60 Широк Продава

DEN 528.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Функција:
Анти-Бактерии
Бренд Име:
Златна Зајакот
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Тип:
Ткаенини
Производи во категоријата
DEN 667.44 -86 %