.

.

Одлична цена
Небото Сино Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за капење BTY Бесплатен Превозот

Небото Сино Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Функција:
Анти-Бактерии
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Стил:
Twill
Ширина:
150cm
Бренд Име:
Златна Зајакот
Тип:
Ткаенини
Производи во категоријата
DEN 667.44 -86 %

DEN 667.44 -86 %