.

.

Одлична цена
Памук Ткаенини Syunss за DIY Шиење Комбинација Quilting Ткиво Детска Постелнина Ткаенина Tilda Кукла На Текстил производство на Текстил Материјал

Памук Ткаенини Syunss за DIY Шиење Комбинација Quilting Ткиво Детска Постелнина Ткаенина Tilda Кукла На Текстил

DEN 26.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
20x25cm, 20x50cm, 40x50cm, 50x50cm, 50x80cm, 25x160cm, 50X160CM, 100x100cm, 100X160CM
Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Twill
Бренд Име:
Syunss
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Велур Ткаенина Тип:
NO
Тип:
Ткаени
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
ткаат
Број На Модел На:
DKC528037
Употреба:
DIY Шиење, крпеница, перници,кеси,кукли,завеса,ѕидот виси уметност
Шема:
Сина Сончоглед печатени
Тежина:
185g/meter
Сечење грешка:
околу 1-2 см
Производи во категоријата