.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 100Pcs Frech/Сонце Машина 3Р Игли и 100Pcs 3Р Игла Капи За Трајна Шминка Веѓа LipTattoo

Бесплатен Превозот 100Pcs Frech/Сонце Машина 3Р Игли и 100Pcs 3Р Игла Капи За Трајна Шминка Веѓа LipTattoo

DEN 340.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
HAO-ТЕТОВАЖА H. W. S
Број На Модел На:
Y17072002
Тип:
Тетоважа Игла
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки Челик,пластика
Количина:
200pcs
Користат За:
Производи во категоријата