.

.

Одлична цена
Стерилни 50 компјутери тетоважа игли 15RL бела Тетоважа Совети 15R Комплет Тетоважа Игли за Еднократна употреба и бела Цевки поставени 100 компјутери/многу

Стерилни 50 компјутери тетоважа игли 15RL бела Тетоважа Совети 15R Комплет Тетоважа Игли за Еднократна употреба и

DEN 309.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
тетоважа игли и совети сет
игли:
15RL
совети:
15R
боја:
Бела
Производи во категоријата