.

.

Одлична цена
EZ Стерилни Сина Тетоважа за Еднократна употреба Пластични Цевки 14 D (Прскалките) Игла Совети тетоважа материјали 50 компјутери /многу

EZ Стерилни Сина Тетоважа за Еднократна употреба Пластични Цевки 14 D (Прскалките) Игла Совети тетоважа материјали

DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
тетоважа цевка
Име:
Сино За Еднократна Употреба Пластични Совети
Пакет:
50PC/МНОГУ
Материјал:
Пластични
Совет Тип:
Круг Совет
Нето тежина:
200g/кутија
боја:
Сина
Совет Type1:
3Р,5R,7R,8R,9R
Кутија големина:
11x5x9 cm
Должина на врв:
9CM
Производи во категоријата