.

.

Одлична цена
10pcs Гума Професионални Трајна Шминка Веѓа Трајни Тетоважа Пракса на Кожата За Тетоважа Уметник Стартер Висок Квалитет

10pcs Гума Професионални Трајна Шминка Веѓа Трајни Тетоважа Пракса на Кожата За Тетоважа Уметник Стартер Висок Квалитет

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
pmuk037
Материјал:
Гума
Тип:
Тетоважа accesories
Објектот:
тетоважа додатоци
Стил:
трајна шминка Пракса на Кожата
Тип На Објект:
веѓа тетоважа пракса на кожата
meterial:
Гума
пракса кожата на:
веѓа
Големина:
25*20 CM
Функција:
Professinal ,Живописни дизајн, висок квалитет
одговараат за:
Beginneer да се практикуваат веѓа везови
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Како се покаже слика
Производи во категоријата