.

.

Одлична цена
250pcs 3 pin L-облик 90 степени право бел машки PH2.0 штекер Материјали конектор терминали на теренот 2.0 mm три Pin Адаптер Приклучок

250pcs 3 pin L-облик 90 степени право бел машки PH2.0 штекер Материјали конектор терминали на теренот 2.0 mm три Pin

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
3 пина PH2.0
Тип:
Splice
Производи во категоријата